Fundacja „BYKA ZA ROGI” to organizacja non profit.

KRS 0000638393 ; REGON 36550790500000

00-672 WARSZAWA ; UL. PIĘKNA 56 /1

„Fundacje Byka za Rogi” prowadzi rodzinny ośrodek jeździecki "Stajnia Prowincja". Jesteśmy organizacją Non-profit, więc wszystkie przychody przeznaczane są na działalność statutową fundacji.

Zapraszamy na naukę jazdy konnej dzieci jak i dorosłych. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz miłą i rodzinną atmosferę.
Stajnia mieści się na przepięknych terenach nadwiślańskich przepełnionych ciszą i spokojem, gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku Warszawy.

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają odpowiednie uprawnienia i ogromne doświadczenie w tym zawodzie, a przede wszystkim kochają to co robią!
Zajęcia dla początkujących odbywają się w trybie 1 instruktor na 1 jeźdźca, co ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i jakość usług.
Zajęcia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych odbywają się w grupach max. 4 osobowych.

Podczas naszych zajęć nie jeździ się w tz. zastępie, każdy indywidualnie kieruje koniem wykonując szereg ciekawych i rozwijających umiejętności  ćwiczeń.
Każde zajęcia kończą się rozmową podsumowywującą trening z instruktorem, podczas której omawiamy osiągnięte już sukcesy oraz problemy i cele nad którymi musimy pracować.

Zajęcia trwają łącznie 1.15h. Pełną godzinę trwa jazda na koniu, kolejne 15 min jest poświęcone pielęgnacji konia oraz konsultacji z trenerem.
Organizujemy kursy dla naszych podopiecznych, które mają na celu podnoszenie umiejętności jeździeckich, naukę z zakresu pielęgnacji konia, oraz poszerzanie wiedzy o tym sporcie.