Fundacja „BYKA ZA ROGI” to organizacja non profit

KRS 0000638393​

REGON 365507905​

05-092 Łomianki

UL.Wyjątkowa 31

RACHUNEK BANKOWY: 40109010140000000133471795

Miejsce działalności fundacji :

ul. Wyjątkowa 31 ( przy wale)
Łomianki Dolne

0
Koszyk
Użytkownik

„Fundacje Byka za Rogi” prowadzi rodzinny ośrodek jeździecki "Stajnia Prowincja". Jesteśmy organizacją Non-profit, więc wszystkie przychody przeznaczane są na działalność statutową fundacji.


Zapraszamy na naukę jazdy konnej dzieci jak i dorosłych. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz miłą i rodzinną atmosferę.
Stajnia mieści się na przepięknych terenach nadwiślańskich przepełnionych ciszą i spokojem, gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku Warszawy.

 

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają odpowiednie uprawnienia i ogromne doświadczenie w tym zawodzie, a przede wszystkim kochają to co robią!
Zajęcia dla początkujących odbywają się w trybie 1 instruktor na 1 jeźdźca, co ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i jakość usług.
Zajęcia dla średniozaawansowanych i zaawansowanych odbywają się w grupach max. 4 osobowych.


Podczas naszych zajęć nie jeździ się w tz. zastępie, każdy indywidualnie kieruje koniem wykonując szereg ciekawych i rozwijających umiejętności  ćwiczeń.
Każde zajęcia kończą się rozmową podsumowywującą trening z instruktorem, podczas której omawiamy osiągnięte już sukcesy oraz problemy i cele nad którymi musimy pracować.


Zajęcia trwają łącznie 1.15h. Pełną godzinę trwa jazda na koniu, kolejne 15 min jest poświęcone pielęgnacji konia oraz konsultacji z trenerem.
Organizujemy kursy dla naszych podopiecznych, które mają na celu podnoszenie umiejętności jeździeckich, naukę z zakresu pielęgnacji konia, oraz poszerzanie wiedzy o tym sporcie.

 

 

 

 

fb  youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wyjątkowa 31 (przy wale)

Łomianki Dolne, Warszawa Polska

telefon

telefon:

664 854 524

mail

e-mail:

 biuro@fundacjabykazarogi.org